درباره تیم ساختمان دکوباما

ارائه اطلاعات جامع و بروز در حوزه ساختمان به متخصصان این حوزه از اولویت‌های تیم دکوباما می‌باشد. در این جهت مقالات مختلف و بروز در این زمینه نگارش و انتشار می‌یابد تا علاقمندان به این حوزه بتوانند تصمیمات بهتری گرفته و در نتیجه بتوانند در راستای زیباسازی دکور منازل خود بدان استفاده نمایند. برای بهتر شدن این موضوع مقالاتی را تدارک دیده‌ایم تا از طریق وبلاگ سایت دکوباما منتشر کنیم. 

درباره دکوباما
هدف تیم ساختمان دکوباما

هدف دکوباما

هدف اصلی دکوباما آگاهی بخشی به عموم مردم  در حوزه ساختمان می‌باشد. با توجه به گسترده شدن و مدرن شدن طراحی و اجرای حوزه‌های مختلف ساختمان نیاز به مرجعی کامل هست تا مردم با اطلاعات و آگاهی کامل دست به تغییر دکوراسیون منزل خود بزنند.

معرفی دکوباما

معرفی دکوباما

ارائه مجموعه ای از مقالات آموزشی، نمونه کارهای اجرایی، اجرای خدمات تعمیرات و بازسازی ساختمان با اکیپی مجرب و حرفه ای، فروش مصالح ساختمانی

تیم دکوباما چگونه شکل گرفت؟

دکوباما نام برندی است که در سال 1396 در امر تعمیرات و بازسازی ساختمان و تنها به صورت سنتی و تلفنی فعالیت های خود را از سر گرفت. با گذشت زمان و رونق گرفتن و همچنین با اعتماد و رضایت مشتریان ارجمند دکوباما در سال 1399 فعالیت خود را در بستر وب سایت و سایر بسترهای اینترنتی شروع کرد.

ایده و هدف اصلی شکل گیری تیم دکوباما حذف واسط‌های غیر‌متخصص و ناکارآمد از بازار و خدمات حوزه ساختمان بود که خوشبختانه تا‌کنون در این امر موفق شده و اعتماد مشتریان زیادی را بدست آورده است.

از آنجایی که اصطلاحات و متریال‌های ساختمانی و همچنین علم روز حوزه معماری و ساختمان به شدت رو‌به افزایش است مجموعه دکوباما در تلاش است تا با ارائه مقالات، مطالب روز و همچنین معرفی متریال به عموم افراد کمک کند. دکوباما در تلاش است همچنین با آموزش و مشاوره نصب و اجرای خدمات ساختمان به شما عزیزان و کاربران سایت کمک کند تا حدافل المکان برخی از کارهای اجرایی را خودتان انجام دهید. 

پیدایش دکوباما