نکات مهم که هنگام کاغذدیواری منزل باید رعایت کنید

خب جای درستی اومدی رفیق! هرچی سوال در مورد کاغذدیواری داری بهت میگم تا با این روش ها سرت بی کلاه نمونه!

در این مقاله می خوانید

اصلا مراحل نصب منزل به چه صورت هست؟ یا نصاب خوب و حرفه ای از کجا پیدا کنم؟ از کجا خرید کنم که گرون حساب نکنن؟

خرید کاغذدیواری
خیلی خیلی مهم است جایی را که برای خرید کاغذدیواری انتخاب می کنید مطمن باشه آن هم به چند دلیل؛ اول از همه اینکه تا دلتون بخواد دست زیاد هست تو این حوزه یعنی ممکن جایی برید که 2 یا گاها 3برابر قیمت بهتون بفروشند، بنابراین در قدم اول بهتر است جایی را برای خرید انتخاب کنید که از لحاظ قیمتی منصف باشه و منبع دست چندم نباشه. دوم کیفیت کاغذدیواری هست که متاسفانه تو این بازار برای اینکه فروشنده به قیمت بالا و دلخواه خود به مشتری بفروشد میگه این البوم برای کشور بلژیک یا آلمان یا هر کشور دیگه است! ولی به جرات میتونم بگم که 95درصد کاغذدیواری موجود در بازار ایران متعلق به کشور چین می باشد.

زیرسازی دیوارها
مهم‌ترین اصل برای اینکه کاغذدیواری پس از نصب خوب دیده بشه، زیرسازی است. یعنی اگر ترک های روی دیوار باز نشده باشه و شما روی هم دیوارها کاغذ نصب کنید قطعا بعد از نصب ترک هایی که عمیق باشند یا برجستگی و تیزی روی دیوار باشد، پس از نصب نمایان خواهد شد. پس بنابراین بهتر است که قبل از نصب لیسه روی سطح دیوار کشیده بشه و جاهایی که نیاز هست به خوبی بتونه بشه تا کاغذی که خریداری کرده اید دچار مشکل نشه.

نصب کاغذدیواری
برای نصب کاغذدیواری پیدا کردن کردن نصاب متخصص که کار رو در بیاره تو اجرای و خروجی نهایی خیلی تاثیر داره. نصابی که بتونه طرحارو به درستی کنار هم قرار داده و به خوبی نصب کند؛