نکات مهم در خرید و اجرای ترمووال | دکوباما

در این مقاله می خوانید

ترمووال چیست؟

با ظهور متریال های مدرن حوزه دکوراسیون منزل، تصمیم گیری در مورد اینکه از چه محصولی استفاده کنیم ممکن است هزینه گذافی رو دستمان بگذارد. دیوارپوش های چوبی مثل ترموود که اخیرا وارد بازار شده و توانسته توجه خیل عظیمی از مخاطبان و علاقمندان به این حوزه را به خودش جلب کند. در این میان تنها موردی که شاید تصمیم گیری در مورد این محصول را سخت کند، فقط قیمت بالای این محصول تزییناتی می باشد. ترمووال تولید و به بازار عرضه شده تا با همان ظاهر و زیبایی دکور منزلتون را زیبا جلوه دهد. عمده تفاوت ترموود و ترمووال را می توان در جنس آنها دید، چون که جنس ترموود از چوب روس بوده ولی جنس ترمووال از پلی استایرن می باشد که از مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.

مزایای دیوارپوش ترمووال پی وی سی

با توجه به شباهت بسیار زیادی که این دیوارپوش های پی وی سی به دیوارپوش ترموود دارد، در زیر مزایایی که نسبت به متریال های مشابه دارد رو آورده ام تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

  • ضدآب و قابل شستشو
  • سبک و نصب راحت
  • قیمت نسبتا پایین
  • قابل اجرا روی سطوح مختلف
  • ضد حشره و موریانه(آنتی باکتریال)

ابعاد ترمووال

ترمووال ها در ابعاد مختلف در بازار موجود هستند. طول شاخه های ترمووال ها 3 متر و عرض 12سانت، 17سانت و 20سانت در بازار موجود می باشد. تنها تفاوتی که بین ترمووال ها و قیمت آنها وجود دارد، داخلی و خارجی بودن جنس آنهاست و همچنین ترمووال هایی که عرض آنها کم و ظرافت دارند 10 الی 15 هزار تومان گرون تر هستند.

قیمت ترمووال

همانطور که گفته شد ترمووال ها نسبت به چوب ترموود از قیمت پایین تری برخوردار هستند و می توانیم از ترمووال ها به عنوان یک جایگزین مناسب برای چوب های ترمو استفاده کنیم. شاخه های ترمووال بین 185 تا 225 تومان در بازار موجود می باشد که بسته به کیفیت روکش بکارگیری شده، ضخامت و همچنین اندازه عرض آنها متغیر می باشد.

نمایندگی و تولید کننده ترمووال

فروشگاه اینترنتی دیجی دزار به عنوان تولید کننده و فروشنده دست اول و همچنین عرضه کننده مستقیم ترمووال از کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهد.